IDSSK

AKURAT

IZOLACJE DO STALOWYCH SYSTEMÓW KOMINOWYCH
IDSSK

Oferujemy pełną gamę produktów do stalowych systemów kominowych. Nasze izolacje przygotowujemy według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dążymy do tego, aby każdy nasz produkt spełniał wymagania naszych partnerów.

\\\\\

Izolacja z wełny mineralnej

Izolacje te wykonujemy ze specjalnie dobranej wełny mineralnej o gęstości:
–  100 kg/m3,
–  120 kg/m3,
– jesteśmy w stanie wykonać izolacje z wełny o innej gęstości.

Produkt wycinany jest według wymiarów podanych przez klienta w formie otuliny z wełny mineralnej. Ilość segmentów z których składa się dany element wynika z wielkości komina do jakiego wykonywana jest izolacja. Możemy wykonać łubki do kominów od 60 do 1100 mm średnicy. Produkt ten zapewniają stabilny i szybki montaż oraz szczelną izolację. Dzięki jego zastosowaniu eliminowane są mostki cieplne oraz nie ma konieczności stosowania dodatkowych elementów stabilizujących pomiędzy płaszczami.

Akurat_013
\\\\\

Pierścień izolacyjny

Izolacja produkowana z wełny mineralnej o gęstościach 100 kg/m3, 120 kg/m3 lub 150 kg/m3. Istnieje możliwość wykonania tego typu produktów z wełny o innych gęstościach. Pierścienie wycinane są według wymiarów podanych przez klienta. Ich zastosowanie to zamykanie z dwóch stron dwuściennych systemów kominowych w przypadku wykorzystywania do ich izolowania mat w rolkach lub granulatu z wełny mineralnej. Produkt ten zapewnia stabilizację rur względem siebie, znacząco przyspiesza montaż elementów izolowanych, a także zapewnia szczelną izolację.Izolacja produkowana z wełny mineralnej o gęstościach 100 kg/m3, 120 kg/m3 lub 150 kg/m3. Istnieje możliwość wykonania tego typu produktów z wełny o innych gęstościach. Pierścienie wycinane są według wymiarów podanych przez klienta. Ich zastosowanie to zamykanie z dwóch stron dwuściennych systemów kominowych w przypadku wykorzystywania do ich izolowania mat w rolkach lub granulatu z wełny mineralnej. Produkt ten zapewnia stabilizację rur względem siebie, znacząco przyspiesza montaż elementów izolowanych, a także zapewnia szczelną izolację.