Izolacje

AKURAT

IZOLACJE DO KOMINÓW
CERAMICZNYCH

Właściwości wełny mineralnej sprawiają, że idealnie nadaje się ona do izolowania systemowych kominów ceramicznych. Wysoka wytrzymałość temperaturowa, a przede wszystkim niepalność zapewniają bezpieczeństwo w użytkowaniu komina. Nasze produkty wykonujemy według indywidualnych wymagań naszych klientów. Parametry naszych izolacji dostosowujemy w zależności od przeznaczenia oraz rodzaju i wielkości komina.

\\\\\

Izolacje do systemów kominowych

Izolacja ta wykonana jest w formie maty z wełny mineralnej wzmocnionej welonem szklanym. Produkt ten zapewniają stabilny i szybki montaż oraz szczelną izolację. Wykonany jest z wełny o najwyższej jakości.

Izolacja z wełny mineralnej w gęstościach:
• 80 kg/m3,
• 100 kg/m3,
• (możliwość produkcji w innych gęstościach),
• wycinana pod wymiar podany przez klienta.

Akurat_085_1500px
\\\\\

PDSK Płyty Czołowe

Płyta czołowa z wełny mineralnej do trójników 90 i 45. Produkt chroni ścianki wkładu przed utratą ciepła. To sprawia, że element szybko się nagrzewa i usprawnia działanie całego systemu grzewczego.

Akurat_027
\\\\\\\\

Kliny stabilizujące z wełny mineralnej

Klin wykonany z wełny mineralnej. Stosowany jest z powodzeniem jako stabilizacja rury w ceramicznych systemach kominowych. Jego kształt zapewnia łatwość montażu i odpowiednie dopasowanie się do pustaka. Zastosowanie klinów zapewnia przepływ powietrza w systemie.

Akurat_064a
\\\\\

Łupki - otuliny

Izolacja z wełny mineralnej przeznaczona do ceramicznych systemów kominowych jest wykonywana z wełny mineralnej o gęstości 80 kg/m3 lub 100 kg/m3 (istnieje możliwość produkcji z wełny o innej gęstości). Produkt wycinamy według wymiarów podanych przez klienta. Produkt ten zapewniają stabilny i szybki montaż oraz szczelną izolację. Wykonany jest z wełny o najwyższej jakości.

Akurat_013